Litoměřice hledám práci

Hledám práci Litoměřice

Hledáte práci? Nabízíme pozici v našem týmu

Hledáte práci? Možná i my hledáme právě Vás. Hledáme další členy do našeho týmu na pozici finančního poradce v pojišťovnictví. Více informací rádi sdělíme na nezávazné osobní schůzce. Nabídka pozice platí zejména pro region Litoměřice, není to však podmínkou.


Hledám práci

Vítáme Vás na stránkách hledám práci. V případě že máte zájem o zajímavou a dobře placenou práci jste tady správně. Mnoho lidí práci finančního poradce odsuzuje, většinou jsou to lidé, kteří tuto práci neznají, nebo nemají možnost  práci finančního poradce z jakéhokoli důvodu dělat. Pokud patříte mezi ty, kteří se chtějí vzdělávat v oboru financí, pomáhat lidem a být za to nadstandardně ohodnoceni, pak jste na těchto stránkách hledám práci správně.
Naší prací je pomoc klientům a jejich rodinám při výběru správného zajištění, poradit jaké zvolit správné investice a jakékoli jiné zajištění, pojištění, v neposlední řadě klientům ušetřit peníze.

Máte chuť se vzdělávat?
Baví ho vás práce s lidmi a v kolektivu?
Jste spolehlivý a přirozený?
Jste mobilní?

Toto je základ, který by měl náš kolega mít, jestliže se uchází o práci na našich stránkách hledám práci. Je vaše odpověď na tyto čtyři řádky kladná? Vyplňte níže uvedený formulář, nebo volejte +420 725 560 688 pro zjištění více informací.

Nabízíme: 
- Zázemí  jedné z nejprestižnějších společností
- Zaškolení, následné proškolování
- Nadstandardní příjem
- Kariérní růst
- Firemní benefity

Máte manažerské schopnosti a zkušenost s vedením lidí? V tomto případě jste na správných stránkách hledám práci. Hledáme kolegy, kteří jsou schopni řídit svůj vlastní tým poradců. Více informací při osobní schůzce.
V případě dotazů nás kontaktujte přes klientský formulář, nebo volejte +420 725 560 688.


Hledám práci v regionu Litoměřice

Dokážete být samostatní, jste cílevědomí, chcete se vzdělávat v oboru financí, pak jsou naše stránky hledám práci právě pro vás a hledáme právě vás na pozici obchodníka. Další informace také na našem dalším projektu Nabídka práce.
Práce finančního poradce není vůbec jednoduchá, ale schopnější to zvládnou. Většinou se o finančních poradcích mluví škaredě, je to z důvodu, že ne vždy člověk, který tuto práci dělal ji dělal dobře a zodpovědně. Tento obor také haní ti, kteří ho z jakéhokoli důvodu nemůžou, nebo nechtějí dělat.
Práce je to zajímavá a za dobrou práci dobře ohodnocená. Výhodou je organizace vlastního času, flexibilní pracovní doba, možnost kariérního růstu, benefity, zázemí nejprestižnější společnosti, proškolení, zaučení plus další výhody, které vám rádi sdělíme na osobní schůzce.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Hledáte práci)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 725 560 688

Kontakt: Jiřina Fišerová
telefon: +420 725 560 688
email: info@hledam-praci.com  
url: www.hledam-praci.com

© Všechna práva vyhrazena Klasické zobrazení

Chabera - Tvorba stránek   Redakční systém: PS2